Hoşgeldiniz

21 Ağustos 2010 Cumartesi

Laber kimya ve Papatya Diyarı İş birliği

Laber Kimya ile bir iş birliği yaptık ve her ay kampanyama katılan kişilerden şanslı bir kişiye hediye vereceğiz :)

İlkine bugün başıyoruz

Öncelikle Laber Kimya yı tanıyalım.. :)Laber Kimya olarak 2005 yılından beri, Türkiye ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Ar-ge çalışmaları yürütmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız doğrultusunda oluşturduğumuz formülasyonlarla müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bazı müşterilerimize sadece ürün formülasyonu çalışırken, bazılarına bu formülasyonlarla fason üretimler yapmaktayız. Bu üretim formülasyon çalışmaları sırasında müşterilerimize sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Çalıştığımız formülasyonların tüm yasal süreçlerini, üretim süreçlerini, testlerini müşterilerimize detaylı olarak sunmaktayız. Ayrıca ürün güvenlik bilgi formlarını da müşterimize sunarak -MSDS- çalışılan formülasyonun kimyasal kimliğini oluşturuyoruz.Sektöre sunduğumuz Ar-Ge çalışmaları dışında, tescilli markamız olan LABER ile, kozmetik ve oto bakım ürünleri alanında piyasada ilk olan ürünler üretip pazara sunmaktayız. İnovasyon, yenilik kavramları ürünlerimizin ortak özelliğini oluşturmaktadır. Oto grubumuzda, ülkemizde bir "ilk üretim" olan Laber Waterless Car Clean - Susuz Araç Temizleme- ürünümüzle sektörde yeni bir iş alanı açılmasına olanak sağlamış bulunmaktayız. Ayrıca ekolojik bir probleme dönüşen su kirliliği ve kontrolsüz su tüketimine çevreci bir duyarlılık göstermiş bulunmaktayız.

Kozmetik grubumuzda yine bir "ilk üretim" olan Laber Creamol Cream & Cologne -Kremli Kolonya- ile yeni bir kozmetik ürün segmenti oluşturmaktayız.

Şirket rengimizi ve şirket hedefimizi doğanın yeşilinden alıp, laboratuarda türettiğimiz Laber markalı ürünlerimizle çevreci, doğal, organik ve yenilikçi ürünler yapmayı temel amacımız olarak görüyoruz. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarından yola çıkarak, çevreci ekolojik ürünler yapmaya devam edeceğiz.

İnternet sitemizle hem bilgi merkezi olmayı hem de ürünlerimizi tanıtmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimizin uygulama videolarına, birçok dökümana ve belgeye internet sitemizden ulaşabileceksiniz.Her ay benim seçtiğim bir ürünü sizlere hediye edeceğiz ..Bu ay için sizlere seçtiğim ürün..http://www.laberkimya.com/?page=products&id=78Kampanyamızın şarlarına gelince .. :)***Blogumu izlemeye alıp,facebook ya da blogunuzda duyuru yapıp bir de linkini eklemeniz :)

***Laber Kimya nın facebook gruplarına katılmanızz..

http://www.facebook.com/group.php?gid=170071744929&ref=tshttp://www.facebook.com/group.php?gid=174249470741&ref=ts

***Twitter hesabı olanların Follow etmeleri..

https://twitter.com/Kremlikolonya***Son olarakta facebookta Laber Kimya nın duvarına ürünleri hakkında bir cümle dahi olsa yorum bırakmanızKampanyamız 22 ağustos ta sona ereektir ve çekiliş firmanın isteğiyle ben yapıp burdan sizlere duyuracağım

Herkese bol şans.. :)
 
 
 
katılım için
http://papatyadiyarinda.blogspot.com/2010/08/laber-kimya-hediye-kampanyam.html

3 yorum:

  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. http://www.facebook.com/profile.php?id=100000910758085 izlemeye aldım bütün herşey tmm sanırım bol şansss vildan yanmaz

    YanıtlaSil
  3. bu kampanya benim değil vildan. linkteki blog sayfasına gitmen lazım

    YanıtlaSil